ورود اعضا
نام کاربری :
رمز عبور :
ورود
درباره آموزشگاه زبان ارتباطات

تاریخچه :

این آکادمی در سال ۱۳۷۸ در تهران توسط آقای دکتر ایزدبین تاسیس  و بنیانگذاری شده و رهبری می گردد.

مخاطبین عمده ی مراکز تحت پوشش این آکادمی را متقاضیان فراگیری زبان های خارجی، بویژه زبان انگلیسی، تشکیل می دهند و بیشتر افرادی هستند که قصد تقویت مهارتهای گفتاری ، شنیداری ، نوشتاری و درک مطلب به منظور گردشگری ، تجارت ، مهاجرت و تحصیل  دارند.

اهداف متقاضیان، بر طبق استانداردهای مورد قبول مراجع جهانی تنظیم شده و بطور مستمر به روز رسانی می شود.

در حال حاضر  مدیریت  این  موسسه  سطح  آموزشی  خود  را مطابق استاندارد های جهانی ارتقا داده و در عین بالا  بردن کیفیت علمی و آموزشی،  زمینه های لازم را جهت فراگیری زبانهای خارجی برای هموطنان عزیز فراهم ساخته است.
گروه آموزشی ارتباطات با مطالعات و برنامه ریزی های جامع آموزشی و به پشتوانه ی سالها سابقه  در برگزاری دوره های IELTS ، TOEFL و دیگر آزمون های بین المللی زبانهای فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی،  تاکنون گامهای بلند و جامعی را در جهت ارائه آموزش صحیح و موثر زبان انگلیسی برداشته است و در این زمینه کارنامه درخشانی را از آن خود کرده است.  در همین راستا با ایجاد محیط آموزشی استاندارد و بهره گیری از تکنولوژی جدید آموزش زبان و استادان مجرب، با بالاترین آمار نمرات در آزمونهای فوق، همواره  با آغوش باز پذیرای زبان آموزان عزیز می باشد.

همچنین با افتخاری دیگر، با برگزاری کلاسهای متنوع مکالمه، هرگونه ترس و نگرانی زبان آموز از تجربه های ناموفق گذشته در روند یادگیری زبان را به تجربه ای شیرین تبدیل نموده است.

دوره های زبان فرانسه اين موسسه، با هدف آمادگی دانشجويان برای آزمونهای DELF, DALF, TCF   TEF همچنین مكالمه ی زبان فرانسه از سال ۱۳۹۰ ايجاد گرديده است.

لازم به ذكر است كه از سال ۱۳۹۱ نيز دوره های زبان آلمانی و ترکی استانبولی اين موسسه راه اندازی شده است.

این مرکز آمادگی دارد تا کلیه ی دوره های عمومی، تخصصی و بازرگانی را به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار نماید.

کلیه شرکتها، ادارات، موسسات و مدارس ابتدائی، راهنمایی و متوسطه می توانند از خدمات آموزشی این مرکز بهره مند شوند.

اعتماد شما عزیزان به این مرکز آموزشی از گذشته تا امروز گوهری بسیار گرانقدر است و ما آن را مایه ی افتخار خود می دانیم.

موفقیت شما زبان آموز گرانقدر را در مسیر مقدس یادگیری از خداوند منان خواهانیم.

با تقدیم احترام

مدیریت موسسه