ورود اعضا
نام کاربری :
رمز عبور :
ورود
درباره آموزشگاه زبان ارتباطات

مقررات و ضوابط :

ضوابط آموزشگاه

1. رعایت موازین شرعی و اخلاقی وآئین نامه آموزشگاه الزامی می باشد وزبان آموز متعهد به حفظ ظواهر ، شعائر اسلامی وقوانین موسسه است.

2. رعايت کامل حجاب اسلامي براي کليه زبان آموزان الزامي می باشد.

3. هرنوع تخلف اخلاقی – انضباطی – آموزشی که مانع پیشرفت کلاس یا مغایر با آئین نامه موسسه باشد ، موجب اخطار و محرومیت زبان آموز می گردد و جبران ضررهای احتمالی مالی متوجه فرد خاطی خواهد بود.

4. استعمال دخانيات در فضاي واحدهاي آموزشي گروه آموزشی ارتباطات ممنوع بوده و مشاهده هرگونه تخلف منجر به اجراي کميته انضباطي و نهايتا “اخراج زبان آموز” خواهد شد.

5. استفاده از هرگونه دستگاه صوتی و ارتباطی از قبیل موبایل ، لپ تاپ ، هدست و … که ایجادمزاحمت درمحیط آموزشی نماید ممنوع می باشد.

6. حضور به موقع و بدون تاخير زبان آموز در کلاس الزامی می باشد. لازم به ذکر است که اساتيد مجاز به محاسبه تاخيرهاي غير مجاز و بيش ازحد زبان آموزان بعنوان غيبت هستند.

7. زبان آموزان مجاز به بيش از دو جلسه غيبت متوالي يا سه جلسه غیبت نامتوالي نمی باشند. این مطلب ، در فرم ثبت نام ایشان نیز قید شده و در صورت عدم توجه به تعداد غیبت ها ، آموزشگاه مسئولیتی در قبال برگزاری کلاس های ایشان ندارد.

8. زبان آموزان باید دقت داشته باشند که پارک اتوموبیل موجب ايجاد مزاحمت براي همسايگان نگردد. درصورت بروز هرگونه مشکل ، موسسه هيچ گونه مسئوليتي ندارد.

9. زبان آموزان بایستی از آوردن اشیاء قیمتی و مبالغ بالای وجه نقد به آموزشگاه خودداری نمایند. در صورت مفقود شدن آموزشگاه مسئولیت آن را نخواهد پذیرفت.

10. توجه به قوانين ومطالب موجود دربردهاي اطلاع رساني واحد‌ها (موجود در تمامي کلاس‌ها و راهروهاي واحد‌ها) از وظایف زبان آموزان می باشد.

11. حفظ و نگهداري قبوض ثبت نام تا پايان دوره تحصیلی و اعطای مدرک دیپلم و یا گواهی پایان دوره الزامی می باشد.

12. تعداد جلسات دوره به ضرورت و صلاحدید موسسه ، از قبل اعلام می گردد و زبان آموز مکلف به حضور فعال ، مستمر و موثر در دوره بوده و هیچ نوع غیبت و کم کاری قابل توجیه نمی باشد.

13. بنا به اقتضای دوره ، تعداد جلسات به تناسب سطح (Level) و تکنیک ها قابل تغییر می باشد و برنامه ریزی آن برعهده آموزشگاه می باشد.

14. تعویض استاد به منظور آشنایی با انواع متدها ، مهارت ها ،تکنیک ها و کسب دانش مطلوب زبان آموز با صلاحدید آموزشگاه مجاز می باشد.

15. آموزشگاه در روزهای تعطیل رسمی بر اساس تقویم ، تعطیل میباشد. در صورت هر گونه تغییر از طریق مراکز تابعه اطلاع رسانی خواهد شد.

16. کنسل کردن کلاس ها به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.

ضوابط اداری – مالی

1. زبان‌آموز ملزم به حضور در کلاس در ساعات مقرر می باشد.

2. چنانچه زبان‌آموزی بر اساس نظر مسئولین آموزش بی‌انضباط تشخیص داده شود، آموزشگاه پس از یک بار اخطار اقدام به جلوگیری از ارائه‌ی خدمات آموزشی به این زبان‌آموز خواهد کرد.

3. زبان‌آموز موظف است در حفظ نگهداری اموال مؤسسه کوشا باشد و در صورت وارد آوردن هرگونه خسارت، پرداخت غرامت آن به عهده‌ی زبان‌آموز است.

4. پوشش زبان‌آموز در مجموعه می‌بایست مطابق با شئونات اسلامی باشد.

ضوابط آموزشی

شرکت در فعاليت های كلاسي (Class Performance) كه نمايانگر كار كلاسي دانشجويان در هر دوره بوده و همچنین توجه به حضور و غیاب منظم و بدون تاخیر و تعجیل (Class Attendance) از وظایف زبان آموزان می باشد.

1. مشاركت موثر و داوطلبانه زبان آموز در فعاليتهاي كلاسي از قبيل Pair work ، Group work و Discussionالزامی است.

2. زبان اموزان بایستی نسبت به انجام به موقع ، دقيق و قابل قبول تكاليف تعيين شده از قبيل Workbook، Writing ، Storybook ،Oxford Word Skills و غيره توجه داشته باشند.

3. شرکت منظم و به موقع در آزمون های پایان دوره (Written و Oral) و همچنین آزمون های Mock به فراخور سطح و دوره آموزشی الزامی می باشد.

4. اگر دانشجويي حتي فقط يک جلسه هم در کلاس حضور يابد و بقيه جلسات را ، بدون هماهنگی با مسئول مربوطه ، حضور نداشته باشد، جزء دانشجویان کلاس مزبور منظور می گردد. توضیح این که دانشجویان در صورت تمایل به تعویض کلاس و احیانا عدم حضور ، می بایستی درخواست خود را به مسئولین آموزشگاه ارائه نمایند.

5. زبان آموزان تا ۷۲ ساعتپس از اعلام نتايج آزمون ها ، مجاز خواهند بود اعتراض خود را بصورت کتبي به سوپروایزر واحد آموزشی خود ارائه دهند ؛ درغيراينصورت هيچگونه اعتراضي قابل قبول نخواهد بود.

6. نمره‌ی قبولی ۷۵ از ۱۰۰ و نمره‌ی بین ۷۰ تا ۷۵ ، Conditional Pass یا مشروط محسوب می‌شود. ضمنا زبان‌آموز در صورت کسب نمره‌ی مشروطی ، ملزم به گرفتن نمره‌ی ۸۰ برای دوره آموزشی آتی بوده و در غیر این صورت ، مجبور به تکرار هر دو ترم خواهد بود.

7. دانشجویان دیپلم و ممتاز می توانند برای مدت محدود و تعیین شده يك ماه و تنها يك بار در طول دوره از مرخصی تحصیلی استفاده کنند. لذا این افراد بایستی به مسئول مربوطه مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم و هماهنگی های لازم ، از مرخصی استفاده نمایند.

مرخصی تحصیلی

دانشجویان دوره های مختلف مکالمه و ممتاز می توانند برای مدت محدود و تعیین شده يك ماه و فقط يك بار در طول دوره ، از مرخصی تحصیلی استفاده کنند.

لذا این افراد بایستی به سوپروایزر مجموعه مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم و هماهنگی های لازم از مرخصی استفاده نمایند.

بدیهی است که مدت زمان مرخصی در فرم مخصوص قید می گردد و جلسات بیشتر از طول مدت ذکر شده در فرم، برابر با غیبت غیرموجه می باشد.