ورود اعضا
نام کاربری :
رمز عبور :
ورود
دوره های آموزشی
Children

Children

در دوره های کودکان ، کتاب های phonics در هفت ترم 12 جلسه ای و پس از آن ، هر کدام از کتاب های
Elementry

Elementry

این دوره دوره ی پایه بزرگسالان می باشد و شامل کتاب های American English File Starter و American English File1 می باشد.
Intermediate

Intermediate

در این دوره که سطح متوسط بزرگسالان می باشد ، کتاب های American English File2 و American English File3 تدریس می گردد.
Upper-Intermediate

Upper-Intermediate

در این دوره که سطح پیشرفته بزرگسالان می باشد، کتاب های American English File4 و American English File5 تدریس می گردد.
Pre-IELTS

Pre-IELTS

این بخش مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند. هدف اصلی دوره های IELTS آشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوری که هر متقاضی با هر دانش و توانایی زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره ی مورد نظر برساند.
IELTS

IELTS

(International English Language Testing System) آزمون ایلتس معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است . این آزمون همه مهارت های انگلسیی Grammar , Listening , Reading , Writing را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده ی کاربرد روزمره زبان در تحصیل ، کار و زندگی باشد.یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود. دوره های IELTS مخصوص کسانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد و نیاز دارند تا در کنار ارتقای توانش های زبانی ، بیشتر با فرم ، محتوا و انواع سوالات آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.
FCE

FCE

FCE (First Certificate in English) این مدرک که با سابقه ترین و شناخته شده ترین دیپلم زبان انگلیسی در دنیا می باشد ، مشخص کننده استاندارد میانه بین المللی مطابق ارزشیابی شورای اروپا بوده و به عنوان پیش نیاز ورود به بسیاری از دانشگاه های انگلیسی زبان دنیا مورد قبول است.این آزمون شامل پنج قسمت : Reading ,Writing , Use of English , Listening , Speaking می باشد . هر یک از قسمت ها 20% از نتیجه کلی را می پوشاند. لازم به ذکر است دوره های FCE به صورت پکیج های یک تا سه نفره و یا به صورت نیمه خصوصی طی 50 جلسه برگزار می گردند و در این دوره کتاب های FCE , 504 تدریس می گردد.
BEC

BEC

(Business English Certificate) مدرک بازرگانی انگلیسی :

این دوره مختص دانشجویانی می باشد که مایلند زبان انگلیسی را برای مقاصد تجاری بین المللی به کار گیرند. در دوره های آمادگی آزمون BEC ، با تمرکز بر روی متون تجاری و فضای حاکم بر شرکت های تجاری انگلیسی زبان ، جلسات و موضوعات از این دست شبیه سازی شده تا متقاضی با واژگان و اصطلاحات کاربردی آشنا شود.BEC شامل سه سطح می باشد:

BEC1 :

این بخش معطوف به سطح پایه و پایین تر از سطوح متوسطه است و برای دانشجویانی در نظر گرفته شده که در زمینه ی تجارت کار می کنند. این بخش به منظور ایجاد انگیزه در جهت توسعه مهارت های لازم از سوی دانشجویانی که به سوی مرحله BEC2 پیش می روند طراحی شده است

BEC2 :

هدف این مرحله ایجاد درک در سطح متوسط است و برای آن دسته از افرادی که در زمینه ی تجاری مشغول به کار بوده و یا خود را برای یک کار تجاری آماده می کنند شکل گرفته است .BEC2 به منظور ایجاد انگیزه در جهت توسعه ی مهارت های لازم از سوی دانشجویانی که به سوی مرحله BEC3 پیش می روند طراحی شده است.

BEC3 :

هدف این مرحله ایجاد درک در سطحی پیشرفته است و مانند BEC2 برای آن دسته از افرادی که یا در زمیته ی تجاری مشغول به کارند و یا در پی انجام یک کار تجاری هستند در نظر گرفته شده است.

TOFEL

TOFEL

(Test of English as a Foreign Language) آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجه تافل اولین و معتبرترین آزمون جهانی است که به دو دلیل مورد استفاده قرار میگیرد: اول برای اقامت در کشورهای انگلیسی زبان و دوم برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کشور ایران و ادامه تحصیل در کلیه ی مقاطع کشورهای انگلیسی زبان .در این دوره ها به هیچ وجه سعی نمی شود که به داوطلب زبان انگلیسی آموخته شود بلکه هدف دوره ایجاد مهارت های ویژه چون تست زنی ، پاسخ گویی به سوالات چهار جوابی ، انتخاب گزینه صحیح از چهار گزینه که اصلا نمیداند و مواجهه با مهارت های Grammar , Listening , Reading , Writing می باشد
KET

KET

آزمون (KET(Key English Test به عنوان اولین مقطع از مقاطع پنجگانه امتحانات بین المللی زبان انگلیسی می باشد که مشخص کننده میزان دانش متقاضی برابر استاندارد شورای اروپا در سطح ابتدایی می باشد و در واقع اولین قدم در راه رسیدن به دیگر مدارک بین المللی زبان دانشگاه کمبریج محسوب می گردد.
Pre-iBT

Pre-iBT

iBT

iBT

CAE

CAE

CPE

CPE

GRE

GRE