ورود اعضا
نام کاربری :
رمز عبور :
ورود
دوره های آموزشی
Children

Children

در دوره های کودکان ، کتاب های phonics در هفت ترم 12 جلسه ای و پس از آن ، هر کدام از کتاب های
KET

KET

آزمون (KET(Key English Test به عنوان اولین مقطع از مقاطع پنجگانه امتحانات بین المللی زبان انگلیسی می باشد که مشخص کننده میزان دانش متقاضی برابر استاندارد اتحادیه اروپا در سطح A2 می باشد و در واقع اولین قدم در راه رسیدن به دیگر مدارک بین المللی زبان دانشگاه کمبریج محسوب می گردد.
PET

PET

آزمون (PET(Preliminary English Test به عنوان دومین مقطع از مقاطع پنجگانه امتحانات بین المللی زبان انگلیسی می باشد که مشخص کننده میزان دانش متقاضی برابر استاندارد اتحادیه اروپا در سطح B1 می باشد و در واقع دومین قدم در راه رسیدن به دیگر مدارک بین المللی زبان دانشگاه کمبریج محسوب می گردد.
FCE

FCE

آزمون First Certificate in English که به اختصار FCE نامیده می شود در چارت اتحادیه اروپا (CEFR) در سطح B2 قرار دارد. در این آزمون پنج بخش شامل مهارت درک مطلب، مهارت نوشتاری، انگلیسی کاربردی(گرامر و لغت)، مهارت شنیداری و مهارت گفتاری مورد سنجش قرار می گیرد که هر کدام 20 درصد از کل نمره را تشکیل می دهد. متقاضیان باید جهت کسب نمره حداقل قبولی به 60 درصد از سوالات پاسخ صحیح دهند. نمره نهایی برای پذیرفته شدگان در آزمون شامل سه سطح A, B, C می باشد.
CAE

CAE

آزمون Certificate in Advanced English که به اختصار CAE نامیده می شود در چارت اتحادیه اروپا (CEFR) در سطح C1 قرار دارد. در این آزمون پنج بخش شامل مهارت درک مطلب، مهارت نوشتاری، انگلیسی کاربردی(گرامر و لغت)، مهارت شنیداری و مهارت گفتاری مورد سنجش قرار می گیرد که هر کدام 20 درصد از کل نمره را تشکیل می دهد. متقاضیان باید جهت کسب نمره حداقل قبولی به 60 درصد از سوالات پاسخ صحیح دهند. نمره نهایی برای پذیرفته شدگان در آزمون شامل سه سطح A, B, C می باشد.
CPE

CPE

BEC

BEC

(Business English Certificate) مدرک بازرگانی انگلیسی :

این دوره مختص دانشجویانی می باشد که مایلند زبان انگلیسی را برای مقاصد تجاری بین المللی به کار گیرند. در دوره های آمادگی آزمون BEC ، با تمرکز بر روی متون تجاری و فضای حاکم بر شرکت های تجاری انگلیسی زبان ، جلسات و موضوعات از این دست شبیه سازی شده تا متقاضی با واژگان و اصطلاحات کاربردی آشنا شود.BEC شامل سه سطح می باشد:

BEC1 :

این بخش معطوف به سطح پایه و پایین تر از سطوح متوسطه است و برای دانشجویانی در نظر گرفته شده که در زمینه ی تجارت کار می کنند. این بخش به منظور ایجاد انگیزه در جهت توسعه مهارت های لازم از سوی دانشجویانی که به سوی مرحله BEC2 پیش می روند طراحی شده است

BEC2 :

هدف این مرحله ایجاد درک در سطح متوسط است و برای آن دسته از افرادی که در زمینه ی تجاری مشغول به کار بوده و یا خود را برای یک کار تجاری آماده می کنند شکل گرفته است . BEC2 به منظور ایجاد انگیزه در جهت توسعه ی مهارت های لازم از سوی دانشجویانی که به سوی مرحله BEC3 پیش می روند طراحی شده است.

BEC3 :

هدف این مرحله ایجاد درک در سطحی پیشرفته است و مانند BEC2 برای آن دسته از افرادی که یا در زمیته ی تجاری مشغول به کارند و یا در پی انجام یک کار تجاری هستند در نظر گرفته شده است .

IELTS

IELTS

(International English Language Testing System) آزمون ایلتس معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی با لهجه British برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است . این آزمون همه مهارت های انگلیسی Speaking , Listening , Reading , Writing را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده ی کاربرد روزمره زبان در تحصیل ، کار و زندگی باشد. یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود. دوره های IELTS مخصوص کسانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد و نیاز دارند تا در کنار ارتقای توانایی های زبانی ، بیشتر با فرم ، محتوا و انواع سوالات آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.
PTE

PTE

TOEFL

TOEFL

(Test of English as a Foreign Language) آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجه تافل اولین و معتبرترین آزمون جهانی با لهجه American است که به دو دلیل مورد استفاده قرار میگیرد: اول برای اقامت در کشورهای انگلیسی زبان و دوم برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و ادامه تحصیل در کلیه ی مقاطع کشورهای انگلیسی زبان . در این دوره ها به هیچ وجه سعی نمی شود که به داوطلب زبان انگلیسی آموخته شود بلکه هدف دوره ایجاد مهارت های ویژه چون تست زنی ، پاسخ گویی به سوالات چهار جوابی ، انتخاب گزینه صحیح از چهار گزینه و مواجهه با مهارت های Speaking , Listening , Reading , Writing می باشد
GRE

GRE