telegram
instagram
whatsapp

آموزش زبان هلندی در ارتباطات

 در اخبار و ستارگان, تازه های ارتباطات

 

زبان هلندی چه زبانی است؟

زبان هلندی یک زبان ژرمنی غربی است که در هلند، بلژیک و برخی از کشورهای دیگر در سراسر جهان صحبت می‌شود. این زبان نسبتاً منظم و دستور زبان آن نسبتاً آسان است. با این حال، تلفظ زبان هلندی می‌تواند برای زبان‌آموزان دشوار باشد.
ضمایر شخصی در زبان هلندی بسیار شبیه به ضمایر شخصی در زبان انگلیسی هستند. به عنوان مثال، “من” در زبان هلندی “ik” است، “تو” “jij” است و “او” “hij” است. زمان‌های فعل در زبان هلندی نیز مشابه زمان‌های فعل در زبان انگلیسی هستند. به عنوان مثال، زمان حال ساده در زبان هلندی “ik spreek” (من صحبت می‌کنم) است، زمان گذشته ساده “ik sprak” (من صحبت می‌کردم) است و زمان آینده ساده “ik zal spreken” (من صحبت خواهم کرد) است.
واژگان زبان هلندی تا حد زیادی از زبان آلمانی مشتق شده است.

dutch زبان کدام کشور است؟

زبان هلندی (Dutch) زبان ملی کشور هلند است. این زبان همچنین در کشور بلژیک است

اگر می خواهید بدانید یادگیری زبان هلندی چقدر طول می ‌کشد؟ و یا به دنبال پاسخی برای سوال چگونه زبان هلندی یاد بگیریم؟

ویژگی های زبان هلندی

معرفی زبان هلندی، راهگشایی برای ارتباط با مردم کشورهای هلند، بلژیک، سورینام و آنتیل‌های هلند است. زبان هلندی از نظر نوشتاری شباهت‌های زیادی به زبان انگلیسی دارد. اما از نظر تلفظ تفاوت‌های زیادی بین این دو زبان وجود دارد.

الفبا

الفبای زبان هلندی از 26 حرف تشکیل شده است که 23 حرف آن با حروف الفبای انگلیسی مشترک است. سه حرف اضافی این الفبا عبارتند از:

ij که تلفظ آن شبیه به تلفظ حرف “y” در زبان انگلیسی است.

oe که تلفظ آن شبیه به تلفظ حرف “u” در زبان انگلیسی است.

ch که تلفظ آن شبیه به تلفظ حرف “kh” در زبان عربی است.

واژگان

واژگان زبان هلندی تا حد زیادی از زبان آلمانی مشتق شده است. با این حال، زبان هلندی در طول تاریخ خود تحت تأثیر زبان‌های دیگر، مانند انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی نیز قرار گرفته است.

تلفظ

تلفظ زبان هلندی می‌تواند برای زبان‌آموزان دشوار باشد. صدای “g” که در ابتدای کلمه تلفظ آن شبیه به تلفظ حرف “g” در زبان انگلیسی است، اما در وسط و انتهای کلمه تلفظ آن شبیه به تلفظ حرف “ch” در زبان انگلیسی است.
برای شرکت در آموزش زبان هلندی خصوصی، آموزش آنلاین زبان هلندی، دوره‌ ترمیک زبان‌ هلندی و یا دور‌ه فشرده زبان هلندی به صفحات آنها مراجعه کنید.

کاربرد زبان هلندی

معرفی زبان هلندی، فرصتی برای آشنایی با یکی از زبان‌های مهم اروپا است. همچنین این زبان یکی از زبان‌های مهم اروپا محسوب می‌شود. این زبانِ جالب و جذاب، حدود 24 میلیون نفر گویشور بومی دارد که بیشتر آن‌ها در هلند و بلژیک زندگی می‌کنند. همچنین حدود 1.5 میلیون نفر در سایر کشورهای جهان به زبان هلندی صحبت می‌کنند.
زبان هلندی کاربردهای مختلفی دارد. برخی از کاربردهای مهم زبان هلندی عبارتند از:

تحصیل

دانشگاه‌های هلند و بلژیک بسیاری از دوره‌های آموزشی خود را به زبان هلندی ارائه می‌دهند. بنابراین، یادگیری زبان هلندی برای تحصیل در این کشورها ضروری است.

کار

بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی در هلند و بلژیک به دنبال استخدام افرادی هستند که به زبان هلندی مسلط باشند. بنابراین، یادگیری زبان هلندی می‌تواند به شما کمک کند تا در این کشورها شغل پیدا کنید.

گردشگری

هلند و بلژیک از مقاصد گردشگری محبوب در جهان هستند. یادگیری زبان هلندی می‌تواند به شما کمک کند تا از سفر خود به این کشورها لذت بیشتری ببرید.

اگر قصد دارید زبان هلندی را یاد بگیرید، می‌توانید از منابع مختلفی مانند کتاب‌های آموزشی، دوره‌های آنلاین و کلاس‌های حضوری استفاده کنید. همچنین می‌توانید با گروه اموزش زبان ارتباطات تماس بگیرید و در کلاس های حضوری و انلاین موسسه شرکت کنید برای اطلاعات بیشتر با نزدیک ترین شعبه محل زندگی خود تماس بگیرید

شعبه تهران مرکز انلاین : 09907210197
شعبه کرج : 09907210193
شعبه گوهردشت :09907210192
شعبه عظیمیه:09907210194